Stran 2 od 2 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) 12
Rezultati 11 do 13 od 13

Tema: [3x - speed] 03.02.17 - 11.05.17

Imperator
    Datum pridružitve
    Mar 2014
    Objav
    472

Privzeto

hhahaha kak ste smesni fenixi.. zgleda sn vam bil kr trn v peti da me zdaj vsi na vlko omenjate
    da smo si na jasnem:
    - za gettertools se ni strinjal noben na racunu weareready (jas, ciko, post in miki) - vsi smo bli 10000% proti, ker triplu ne zaupamo svojih offov. to je bil pa glavni razlog za razpad hum, ker ste zaceli izsiljevat. triple je postavo celo ultimas, "do 12ure mate cas da vpisete gt ce ne bo hum razpado) ja ok sicer pa ko sem vpisal enote, vam tud ni blo prav.
    - nisem obrno hrbta ne cikotu in niti postu.. post je menjal geslo na weareready, poslal offe na mirakuru to je blo pa to, jas sem samo spremljal prek sitterja pa prekino off iz 03. ciko p takrat ze celi tedn ni klikal, tak da blaster: komu bi naj jas obrno hrbet? cikota se zaj vidim enkrat na tedn

hlapci ste triplovi, pa to bote ostali.. smesno je da ste bli na pikniku vsi glasni ko picke, zaj se pa vzigate

ps. gettertools itak se samo fenixi uporabljate, zato pa ste tak uspesni hahahah deff lahko klikate, to je pa tud vse.. ste katastrofa od alianse. najslabsa aliansa v zgodovini slovenskih streznikov bajskova banda

kaj vam tud triple ritko nastavla tak kot jo je na pikniku???
    Nazadnje urejal murmil; 16-05-2017 ob 12:15.

Privzeto

Vuha = ena vas, pejt spat

Gladiator Avatar uporabnika/uporabnice BLA5TER
    Datum pridružitve
    Aug 2016
    Objav
    85

Privzeto

Še Aftermovie!

Nekaj obrambnih reportov se je vmes izgubilo, ampak generalno je to to

Dovoljenja

• Lahko pišete nove teme