Stran 11 od 21 Prvo(-a,-e)Prvo(-a,-e) ... 910111213 ... ZadnjiZadnji
Rezultati 101 do 110 od 210

Tema: [SI2] Splošna debata & bojna poročila

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    30

Privzeto

Brez dvoma, sicer pa ne vidim, kje bi kdo rekel, da je Stani neizkušen.
    Tudi dobrim igralcem spodleti, Stani žal očitno ni imel sreče pa je bil neaktiven ob nepravem času.

Skratka, je pa vsaj lepo videti da se nekaj dogaja, več se dogaja bolj zanimiv je server.

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    109

Privzeto

Potem slabo opazujes ce tega ne vidis. Se mi je zdelo ocitno pa vam ne bom razkrival podrobnosti.

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2017
    Objav
    8

Privzeto

Mogoče je neizkušen, ampak po njegovih dosežkih na serverju sodeč je kar dober igralec. In za razliko od nekaterih (Jony01 iz BiA) za svojo stopnjo heroja ni porabil 2k pergamentov. Če ne bi vojske po prestopu v Midgard puščal pri igralcu ZPD-ja bi imela zahodna kvadranta lahko še veliko večje težave z njim.

Se pa strinjam s sph1nxom, lepo je videt, da se nekaj dogaja

Gladiator
    Datum pridružitve
    Jan 2017
    Objav
    109

Privzeto

Sam bi predvsem pohvalil njegovo voljo do boja. O dosežkih na serverju pa ne morem govoriti, ker se je server sele prakticno zacel.
    Meni se zdijo najboljsi tisti igralci, ki so do sedaj lepo razvijali crop in se ne zaletavajo z glavo skozi zid od prvega dne. Travian je pac maraton in ne sprint in za tek na dolge proge moras biti dobro pripravljen.
    Nazadnje urejal jeke600; 25-05-2017 ob 22:37.

Bojevnik Avatar uporabnika/uporabnice sph1nx
    Datum pridružitve
    Apr 2017
    Objav
    30

Privzeto

Citat Originalni avtor Melkor Poglej prispevek
    In za razliko od nekaterih (Jony01 iz BiA) za svojo stopnjo heroja ni porabil 2k pergamentov.
    Khm, 2,5k pergamentov, in sodeč po tem, da gre 50 pergamentov po povprečno 4k srebra, je to približno 200k srebra, oz. drugače rečeno 50€ + 10€ +5€ vrednosti nakupa golda. Kaj pa vem, bolj se mi zdi pametno več denarja zmetati v umetnine kot je Blobfish storil, pa imeti nekaj od tega, kot pa imeti malo več bojne moči in 600/h vsake surovine, kar je dejansko 4-4-4-6 naselje z vsemi polji na 7.

Drugace pa verjamem da Stani ni bedak, in ze ima plane za prihodnost. Malo bolj bi se ponovno posvetil farmanju pa bi z goldanjem lahko v roku 1 tedna si postavil dokaj solidno metropolo. Če pa ne to, pa si je vsaj večino igralcev okoli sebe ki so bili potencialna grožnja malo očistil, da ni preveč skrbi.

Začetnik
    Datum pridružitve
    May 2017
    Objav
    8

Privzeto

jeke: Ti bom verjel na besedo, ker sam nimam preveč izkušenj, predvsem s to verzijo. Nimam najmanjše ideje kako igrati v začetku serverja in kako razvijati cropper. Ampak se mi zdi, da je vseeno super, da si je Stani uspel tako hitro nabildat heroja.

sph1nx: Ja, se strinjam, heroja bi lahko nabildal tudi tako, kot to počnem jaz, s čiščenjem oaz, srebro/gold pa vložil v kaj bolj konkretnega. Jaz igram zastonj, ampak mi srebra nikoli ne zmanjkuje zaradi taktičnega preprodajanja predmetov.

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2016
    Objav
    36

Privzeto

izkuseni so tisti ki ne zinejo dokler jih ne podjebavas napadat in zabijat danes off v kar enih je brezveze

Bojevnik
    Datum pridružitve
    May 2016
    Objav
    36

Privzeto

ze 49 dni do artov ce se ne motim...?

Gladiator
    Datum pridružitve
    Feb 2017
    Objav
    90